TV Philips

Shitet nga: pajtim 28 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: 28inch
Shite TV Philips
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim