Projector Acer

Shitet nga: 045567125 17 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet e re ne paket 200 e me pare dhe nderroj me shka me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim