SAMSUN TV FULL HD

Shitet nga: Blerim 13 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizion plazm full hd
3d etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim