Samsung lcd 40*

Shitet nga: Hetem 10 Gsh 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Samsung lcd i sa po arrdhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim