Samsung plazma TV 43" (inch)

Shitet nga: Samsung 11 Pri 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV samsung plazma :

-Pdp tv 450
-Series 4+
-Slim
-600Hz subfield motion
-Clear Image Panel
-Connect Share Movie
-HDMI x 2
-USB
-VGA
-Digital sorround 5.1
-SRS TS HD

Qmimi: 380 euro i diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim