Shes

Shitet nga: Burimi 10 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes telivizorin 77cm hekranin emadh esht shum i ri esht iardhur nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim