Shes

Shitet nga: Fatosi 05 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
2tv nje frigorifer dhe nje kompjuter 100ero .te gjitha punojn super
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim