Shporet alfa

Shitet nga: Perparim 09 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes shporet Alfa o irujshum shum imiro me pjek pjek qmimi o 250 euro mundeni me kontaktu ket numer 045 565 929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim