SmartTV box Android box Ultra HD 4K 1080 wifi hd..

Shitet nga: Beka 06 Jan 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes smart box android e kthen televizorin tuaj normal ne nje smart tv.

është i vogel edhe i bukur

Android kitkat 4.4 TV platforme

Processor: quad core 2.1ghz

Ram: 2 gb

Hapsir: 8gb

Rezolucion: UltraHD 4K , 2K , 1080p , 720p

Wireless

Bluetooth

USB(pranon HDD me usb deri 1000gb)

MicroSD

Skype

Viber

Bxmc ( stearm tv . Movie starm free programs and new movies)

Google Chrome

YouTube

ChromeCast( me lshu video muzik filma prej telefonit ne tv)

Google play ( mun mi instalu krejt applikacionet e android)

E shum sene tjera qe spom kujtohen tash.


E re paket .

1 kabell HDMI

1 kabell AV

1 adapter

Kontakto me. viber .whatsapp . Email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim