Sony LCD 40'' FULL HD

Shitet nga: nuredin 25 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV-LCD 40'' (inch) dmth 102cm, FULL HD eshte i ardhur nga USA punon shum mir, ne gjendje te rregullt, ka te integrune PC, VGA, (Tre component) Scartc ,tre porta HDM-i, ka porten e OPTICAL CABLE per sistem sourond nese don me e lidh, edhe eka adapterin orginal qe e perkthen rrymen nga 110volt ne 220volt, aryeja e shitjes eshte se po du me e marr nje ma te madh edhe per ate jam ka e shes.


Ju mirpresim per me shum info 049-601-560 045-719-720. 300EURO AKCION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim