Sony bravia TV 42" Full HD , 2x30 Watt audio

Shitet nga: Hysen 25 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sony bravia TV 42" Full HD , 2x30 Watt audio te integruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim