Sony tv 40" FULL HD 2014

Shitet nga: Nebi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   380 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Ne gjendje te rregullt....16 muj garancion...e kam garancionin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim