Sony

Shitet nga: Ximi 24 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv sony 32 inq full hd smart tv me internet .skype .fcbook.youtube.twiter.te gjitha i ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim