TELEVIZOR

Shitet nga: kadri 22 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shesim dhe servisojme te gjitha llojet e TELEVIZORAve, DVD, VIDEO. shesim pjese te televizorave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim