TELEVIZORA

Shitet nga: kadri. 21 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shesim dhe servisojme TELEVIZORA, DVD, VIDEO, SHFAJS APARATA ME ELEKTRONIKE, shesim pjese per televizora... etj..gjithashtu kemi lloje te ndryshme te televizorave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim