TELEVIZORA

Shitet nga: kadri 23 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shesim dhe servisojme te gjitha llojet e televizioneve, dvd, gjindemi ne babush te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim