TV 19 INCH ESHTE EDHE PROJEKTOR

Shitet nga: Naim 04 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv mundni ta prdorni edhe si tv edhe si moitor ky
kryen dy funksione tv eshte ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania punon shum mir qmimi eshte i pa diskutushm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim