TV DANTAX ME DVD USB

Shitet nga: Burhan 09 Gsh 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv dantax iardhun nga danimarka tv ka te integruar dvd usb dhe shum sene tjera per mashum thirr ne nr 045633540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim