TV GRANDIN

Shitet nga: EMIN 09 Dhj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitete me gjendje te rregullt me dimenzion 60 me 40 cm eka edhe digitronin qmimi 60 ero mu nde te kontaktoni ne viber+37744485549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim