TV Grundig LED FULL HD 32" + Garancion

Shitet nga: Hyzer 04 Maj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

209 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV Grundig LED FULL HD 32" i cili vjen me 1 vit garancion eshte ne gjendje perfekte !
Per me shume kontaktoni ne nr. e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim