TV-JVC / Samsung

Shitet nga: Ardian 17 Tet 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizorat jane ne gjendje te rregullt JVC dhe Samsungi qimi i JVC eshte 190 euro .Samsungi 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim