TV Led Televizor Swiss Tec 32"

Shitet nga: Liridon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte shume i mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim