TV MICROSOPT HD 32inc ju garantoj per tv

Shitet nga: emin 16 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Punon ne gjendje shum te mire edhe ne ekran ngjyrat ipunojn shum mire edhe vet mund ta shiqoni lidhet me hd me pc edhe me tjerasene eshte i ardhure nga jashti per ma teper me kontaktoni ne viber+38649886467 ose ne +37744485549 qmimi 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim