TV PLASMA LG 50inc

Shitet nga: Jeton 28 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv eshte blere 2200 para 3 vitive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim