TV Plazma

Shitet nga: drini 18 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv plazma neo esht shum irujtun muni me perdor edhe per pc po ashtu edhe dvd sony origjinal posa ardhura nga gjermania vetem dvd ka kushtu 300 euro per shum info +37744588015 shiten orgjent 200 dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim