TV SONY HD 42 INQ

Shitet nga: fema 26 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

378 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes sony tv hd 44 inq iholl led full hade meqmim tevolitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim