TV Service

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TV Service 11 Maj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Bëjmë servisimin televizorëve të të gjitha llojëve si dhe paisjeve tjera elektronike.


TV Service 044 985 801


Gjindemi në Babush të ri, Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim