TV Sony 28 inch

Shitet nga: fisnik 28 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Sony 28 inq , ngjendje trregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim