TV Televizor

Shitet nga: Shukri 22 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV ne gjendje te rregullt per me shun info kontakto ne nr. 044 674 614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim