TV Televizor

Shitet nga: Shukri 01 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV ne gjendje te rregullt per me shum info kontakto ne nr. 044-674-614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim