TV samsung color

Shitet nga: rrezon 09 Shk 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv samsung color punon ne gjendje te rregullt pak i përdorur per informata kontakton ne nr tel 045205243 edhe ne wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim