TV stand

Shitet nga: Nuredin 01 Jan 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten dy tv stand per telivizor UHD 50inq dheSMART 48 inq jan te pa perdorur dhe pa asni grrith per me shum info ekeni edhe numrin ne viber+386-49-60-15-60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim