TV

Shitet nga: Rexha 04 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje te mir vet e kum pru pej gjermanis nuk asht i grritht e kum pru qe tre muj tash e kam ble mat mir sme duhet ky mo
Sharp hd lcd / 37zoll /94cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim