Televizioni 42"Grundig ne gjendje perfekte!

Shitet nga: Beni 24 Dhj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

349 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizioni ne gjendje te shkelqyshme nga firma e njohure Grundig,posedon shume aplikacione te ndryshme,perveq kanalave toksore ka edhe digjitale...per me shume informata mund te me kontaktoni permes emailit ose telefonit,qdo dite nga ora 9:00 deri 23:00 ju flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim