Televizioni Grundig 42"shitet urgjent!!!!

Shitet nga: Ximi 27 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV Grundig esht ne gjendje te shkelqyer i perdorur shum pak posedon edhe mbajsen per muri dhe digitronin,dmth me nje antene te thjesht posedon mbi 20 kanale Digjitale dhe Analoge ju flm shume per mirkuptim!
Mund te me kontaktoni qdo dite nga ora 08:00 deri 23:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim