Televizor "Gording"

Shitet nga: Agim 05 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte ne gjendje te mir pak i perdorun me permasa te ekranit 52 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim