Televizor (TV) i Ri

Shitet nga: Rrustem 27 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte i perdorur vetem 3 Muaj , i ardhur nga Zvicra ....
Mund te Thirrni edhe ne Viber (37745530667)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim