Televizor (TV)

Shitet nga: Rrustem 09 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
samsung esht ne gjendje shum te mire me dikitron ,, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim