Televizor

Shitet nga: festim 19 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV e perdorur por ne gjendje perfekte ndrrime nuk boj kontakt edhene viber 0037745682531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim