Televizor 1080HD USB 32Inq , i bler ne Kampin Bo..

Shitet nga: Beka 17 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
U SHIT FLM MERRJEP

Shes Tv 32 inq ( inch , Coll )


1080 HD
USB
HDMI

Shum i holl dhe shum i bukur .
I bler brenda kampit Amerikan Bondsteel ne Sojev .

Esht i bler 1 vit e gjysem me par ,

Firm Amerikane AVOL , ne Gjendje perfekte

, Arsyeja e shitjes dua te blej nje 42 inq me te madh se ky , foto Origjinale .

Per me shum kontaktoni me Email , Viber , WhatsApp ose permes telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim