Televizor Samsung

Shitet nga: Shukri 28 Shk 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Samsung shum pak i përdorur ne gjendje te rregullt . Me shum info kontakto ne numrin : 044-674-614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim