Televizor Samsung

Shitet nga: Agron 26 Tet 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Samsung televizor ne shitje, ne gjendje te rregullt, siq shihet edhe ne fotografi. Jan te ardhur nga jasht vendit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim