Televizor Sony

Shitet nga: jeton 15 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje te rregullt,televizori vjen siq shihet ne foto me mbajtse qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim