Televizor grounding

Shitet nga: Alban 06 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin ne gjendje shum t mir punon perfekt viber 45896615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim