Televizor ne shitje urgjend

Shitet nga: Gentrit 03 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje te rregullt mund te perdoret edhe per playstation.
Per qmim mund te flasim edhe ne telefon :)
Ma lir e mat mir sun e gjan thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim