Televizor samsung

Shitet nga: luta 19 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet telivizori samsung gjatsia 81 cm i gjer 2cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim