Televizor

Shitet nga: Shukri 28 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV Samsung ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur per me shum info. kontakto ne nr. 044-674-614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim