Televizor

Shitet nga: flakrim 10 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor 32 inc led aspak i perdorur esht dhurat por une e kom nje edhe sme duhet

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim