Televizor

Shitet nga: Memet 18 Nën 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor Grundig ne gjendje shum te mir iperdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim