Televizori

Shitet nga: Agim 03 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizoni shum i mir ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim